VELO logo

Cestování s nikotinovými sáčky

VELO
28 Aug 2023|3 minúty čítania

Nikotinové sáčky pro tebe mají při cestování jednu důležitou výhodu – podléhají podstatně odlišným legislativním pravidlům než klasické cigarety nebo různé kouř produkující alternativy, s obsahem tabáku i bez. Ať už se tedy občas přesouváš autem, vlakem nebo letadlem, budou pro tebe nikotinové sáčky možná ideální volbou. 

Nikotinové sáčky pro pohodlnější cestování

Pokud při cestování autem často zastavuješ, aby sis udělal kuřáckou pauzu, a nakonec nestíháš, existuje pro tebe elegantní řešení. Stejně tak v hromadné dopravě nemusíš kvůli doplnění nikotinové hladiny vystupovat ještě před tvou zastávkou. Přiznej se, ujel ti někdy kvůli cigaretě vlak nebo autobus? A dálkové spoje, třeba do Chorvatska, jsou úplně samostatná kategorie.

S nikotinovým sáčkem budeš mít zcela volné ruce a nebudeš muset řešit, co s popelem nebo jestli bude někoho otravovat kouř. Nikotinové sáčky si můžeš vychutnat i na zastávkách a v každém druhu hromadné dopravy zcela legálně.

Nikotinové sáčky v letadle

Málokdo si užívá dlouhé čekání na letišti a pro uživatele nikotinových cigaret, kteří si potřebují pravidelně doplnit nikotinovou hladinu, je to obzvlášť nepříjemné. Kuřárny na letištích jsou převážně minulostí, a komu by se chtělo chodit pokaždé ven? Dobrá zpráva je, že čekání i let si můžeš zkrátit nikotinovým sáčkem. Přestože letiště mají přísná omezení pro mnoho produktů, na nikotinové sáčky zatím nedošlo. Stejně ale doporučujeme vždy před cestou ověřit případné předpisy konkrétních leteckých společností a zemí, do kterých cestuješ. 

Kolik nikotinových sáčků si můžu vzít do zahraničí?

Protože nikotinové sáčky obsahují nikotin, nikoliv tabák, nevztahují se na ně stejná pravidla jako na tabákové výrobky. Předpisy týkající se nikotinových sáčků se mohou lišit v závislosti na zemích a leteckých společnostech. Když cestuješ s nikotinovými sáčky do zahraničí, je důležitě si ověřit, jestli země odletu a příletu dovoluje jejich dovoz.

NENECHAJ SI UJSŤ
NOVINKY ZO SVETA VELO

Zadaj svoj e-mail a telefónne číslo, kam ti budeme posielať novinky a tipy na zaujímavé akcie, a už ti žiadne neutečú.

Kontaktné údaje
Potvrdenia a súhlasy
* Povinný údaj