VELO logo

Co jsou náplně veo™?

veo™
1 Sep 2023|3 minúty čítania

Zažij intenzivní chuť veo™ – bez tabáku*.

Jsi glo lover a chceš zažít intenzivní chuť bez tabáku*? Pak jsou naše nové náplně veo™ přesně pro tebe!

veo™ jsou bylinné náplně, které neobsahují tabák* a jsou určeny pro užití v zařízeních glo™ NEW HEATING TECHNOLOGY. Tyto inovativní náplně jsou kompatibilní se všemi zařízeními, které jsou aktuálně na českém trhu, zejména zařízeními UNIQ, X2 a X2 Air. Jsou určeny pouze dospělým uživatelům nikotinu.

Jaké je složení náplní veo™?

Náplně veo™ neobsahují žádný tabák*. Namísto tabáku obsahují Rooibos s přídavkem nikotinu. Jedná se tak o revoluci v užívání nikotinu bez kompromisů v chuti. Vyzkoušej 5 nových druhů náplní veo™, které jsou navíc posíleny kapslí pro ještě intenzivnější chuť.

Proč právě Rooibos?

Rooibos (vyslovuje se "rojbos"; znamená "červený keř"), neboli Čajovec kapský, patří do čeledi bobovitých rostlin a pochází z jihoafrické hornaté oblasti Cederberg (severně od Kapského Města). Jeho listy se používají na výrobu kosmetiky, pokrmů a nápojů. U nás je nejznámější jako čaj. Rooibos má po zahřátí mnohem jemnější chuť než tradiční tabák. Díky tomu je ideálním základem pro směs, ve které vyniknou bohaté chutě

Jaké druhy náplní veo™ jsou dostupné?

Z čeho se veo™ skládá?

*Tento výrobek je vyroben z rostlinného substrátu Rooibos s přídavkem nikotinu, který je návykovou látkou. Je určen k zahřívání bez spalování. Tento výrobek není bez rizika.

NENECHAJ SI UJSŤ
NOVINKY ZO SVETA VELO

Zadaj svoj e-mail a telefónne číslo, kam ti budeme posielať novinky a tipy na zaujímavé akcie, a už ti žiadne neutečú.

Kontaktné údaje
Potvrdenia a súhlasy
* Povinný údaj