VELO logo

Co znamená nový zákaz zahřívaných tabákových výrobků s charakteristickou příchutí?

neo™
glo™
31 Júl 2023|2 minúty čítania

Podle směrnice Evropského parlamentu o tabákových a souvisejících výrobcích jsou od 20. května 2020 zakázané cigarety a tabák určený k ručnímu balení cigaret s charakteristickou příchutí. Charakteristickou příchutí se rozumí jasně rozpoznatelná, jiná než tabáková vůně nebo chuť, pocházející z různých přísad jako třeba ovoce, byliny, koření nebo mentol. Tento zákaz se nyní rozšiřuje i na zahřívané tabákové výrobky jako jsou naše náplně do zařízení glo™️.

Co to znamená pro uživatele zahřívaného tabáku?

V první řadě tě chceme ubezpečit, že se zařízení glo™️ ani náplně do něj prodávat nepřestanou. Z důvodu nových právních předpisů se ale naše nabídka náplní do zařízení glo™️ změní, a to od 23. října 2023, kdy v České republice nabývá účinnosti zákaz prodeje zahřívaných tabákových výrobků s charakteristickou příchutí.

Jak se k této změně stavíme?

Jak už jsme zmínili výše, tabákové náplně do zařízení glo™️ rozhodně nekončí. Stále si můžeš užívat zahřívané bezdýmné výrobky bez charakteristické příchuti nebo objevit naše portfolio produktů v kategorii elektronických cigaret či nikotinových sáčků. Pokud chceš zároveň dostávat nejnovější informace o našich nových produktech a všem, co pro tebe chystáme, určitě se přihlas k odběru newsletteru ve spodní části hlavní stránky našeho webu.

Zahřívané tabákové výrobky ani ostatní nikotinové výrobky nejsou bez rizika a jsou určeny pouze pro osoby starší 18 let.

NENECHAJ SI UJSŤ
NOVINKY ZO SVETA VELO

Zadaj svoj e-mail a telefónne číslo, kam ti budeme posielať novinky a tipy na zaujímavé akcie, a už ti žiadne neutečú.

Kontaktné údaje
Potvrdenia a súhlasy
* Povinný údaj