VELO logo

Srovnání glo™ Hyper X2 s novým glo™ Hyper X2 Air

glo™
28 Júl 2023|5 minút čítania

Máš starší model glo™ Hyper X2 a zajímá tě, co nabízí nové glo™ Hyper X2 Air? Nebo přemýšlíš, které z nich si koupit jako tvoje první zařízení na zahřívání tabáku? Pojďme se společně podívat na to, co obě zařízení přináší, jaký je mezi nimi rozdíl a které pro tebe bude to pravé.    

Jednoduché použití

V čem jsou si obě zařízení podobná, je jednoduchost jejich použití. Chceš-li glo™ zapnout, stačí stisknout tlačítko STANDARD nebo BOOST, které najdeš na boku zařízení. Máš tedy na výběr ze dvou režimů. Režim STANDARD je určený těm, kteří ocení spíše jemnou chuť tabáku. Režim BOOST naopak      poskytuje rychlý a intenzivní zážitek z nikotinu.

Pro aktivaci zvoleného režimu stačí podržet příslušné tlačítko po dobu 3 sekund. Než to však uděláš, nezapomeň do zařízení vložit příslušnou tabákovou náplň. Zásadně nedoporučujeme dávat do      zařízení glo™ běžné cigarety, ale pouze náplně neo™ a Dunhill určené pro glo™. Ty obsahují tabák speciálně upravený pro technologii „Heat not Burn”. Pamatuj na to, že pouze originální náplně zajistí správné fungování zařízení.

Jak jednotlivé režimy fungují? Horní (menší) tlačítko aktivuje režim BOOST, který umožňuje rychlejší nahřátí tabáku. Spodní (delší) tlačítko aktivuje režim STANDARD. Ten připraví tabák za 30 sekund a režim trvá maximálně 4 minuty. Režim BOOST tabák sice nahřeje za pouhých 20 sekund, jeho celková doba trvání je ale kratší – pouze 3 minuty. Zařízení tě v obou režimech upozorní 10 sekund před koncem vibrací.

V čem je nové glo™ Hyper X2 Air jedinečné?

Nové glo™ Hyper X2 Air je tenčí a lehčí. Pyšní se kompaktními rozměry 97,3 x 47,1 x 15,8 mm (12,5 mm v nejužším místě). Bylo navrženo tak, aby ti padlo přímo do ruky. Díky nízké váze pouze 75 gramů i zapomeneš, že jej máš u sebe. Nové glo™ Hyper X2 Air je k dispozici v 7 jedinečných barvách inspirovaných fascinujícími odstíny oblohy. Vybereš si zářící Rosey Gold, Velvet Pink či Crisp Purple, čisté Ocean Blue, elegantní Light Teal, nebo temné Space Navy či Moonless Black?

Shrnutí

Zařízení glo™ Hyper X2 má praktický uzávěr a na dotek měkký povrch. glo™ Hyper X2 Air je sice o něco vyšší a širší než glo™ Hyper X2, je ale mnohem tenčí a skvěle padne do kapsy. Má kovový povrch a vylepšenou záklopku, která bezpečně ochrání vnitřek zařízení před nečistotami. Je o 26 g lehčí než jeho předchůdce, což bude určitě hrát roli, když ho budeš chtít mít u sebe celý den. Pokud ti tedy nezáleží na malých rozměrech nebo nízké hmotnosti a potřebuješ hlavně odolné zařízení, nejspíš si vystačíš s glo™ Hyper X2. Jestli ale hledáš kompaktní, lehké zařízení s masivní záklopkou ve stylovém kovovém těle, které snadno vleze do kapsy či malé kabelky, rozhodně sáhni po glo™ Hyper X2 Air. Obě zařízení jsou dostupné v 7 stylových barvách. Tak co, už máš vybráno?

NENECHAJ SI UJSŤ
NOVINKY ZO SVETA VELO

Zadaj svoj e-mail a telefónne číslo, kam ti budeme posielať novinky a tipy na zaujímavé akcie, a už ti žiadne neutečú.

Kontaktné údaje
Potvrdenia a súhlasy
* Povinný údaj