VELO logo

VELO příchutě, se kterými letní vibe nekončí

26 Máj 2023|2 minúty čítania

Taky stále cítíš vibrace léta? V hlavě nám broukají letní songy, promítají se setkání s přáteli a hudební festivaly, které končí východem slunce. A že takových momentů bylo! Protože každé léto má svůj příběh. A jaký byl ten tvůj?

Také vzpomínáš na povalování se po pláži s koktejlem a knížkou nebo na adrenalinové výlety do hor? Ať už tvoje cesty směřovaly kamkoliv, léto je plné nezapomenutelných momentů. A co když na letní vlně můžeš pokračovat?

Naladit se můžeš s příchutí Tropic Breeze Ultra, exotika ve znamení intenzivní příchutě  mandarinky, marakuji a manga o síle 15 mg nikotinu. A chladivě mentolové okamžiky ti zajistí nejsilnější příchuť Arctic Frost Max s obsahem nikotinu 20 mg. V balení najdeš 18 sáčků, které neobsahují tabák. Ať už dáš přednost exotice, nebo osvěžujícímu mentolu, intenzivní chvíle můžeš prožít kdykoliv a kdekoliv.

Léto sice skončilo, ale nové zážitky čekají za rohem. A s VELO v kapse se na letní vibe můžeš naladit kdykoliv. VELO seženeš na batstore.cz, ve vybraných trafikách a na čerpacích stanicích. Vybírej ze 14 variant s různým obsahem nikotinu. Jaká příchuť a intenzita zaboduje u tebe?

Všechny výrobky obsahující nikotin jsou určeny výhradně pro dospělé uživatele 18+.

NENECHAJ SI UJSŤ
NOVINKY ZO SVETA VELO

Zadaj svoj e-mail a telefónne číslo, kam ti budeme posielať novinky a tipy na zaujímavé akcie, a už ti žiadne neutečú.

Kontaktné údaje
Potvrdenia a súhlasy
* Povinný údaj